fbpx
0 Prekės

Nordinary Home yra Viktorijos ir Kamilės duetas. Viktorija yra architektė, labiausiai žinoma kaip Birštono viešbučių Vytautas Mineral SPA ir Vytautas Ego SPA interjero architektūros kūrėja. Kamilei meilę geram dizainui ir estetikai įskiepijo gyvenimas Skandinavijoje, domėjimasis dizaino tendencijomis, bei savo namų paieška ir kūryba.

Mes tikime, jog mus supančios erdvės yra tarsi kelionė, į kurią galime leistis, ir norime pasidalinti savo atradimais su dizaino mylėtojų bendruomene.

Nordinary Home misija yra dalintis įžvalgomis ir profesionalia informacija apie interjero estetiką, bei pasiūlyti išskirtinių ir kruopščiai atrinktų interjero dizaino detalių, kuriuose dera tvarumas, ilgaamžiškumas, vertė, meistrystė ir kūryba.

Mažiau skubėjimo, daugiau laiko rinktis. Mažiau greito dizaino, daugiau vertės. Mažiau chaoso, daugiau ramybės, sukurtos daiktų, kuriuos iš tikrųjų mylite.

Interjero dizainas suteikia mums galimybę pasakoti istorijas bei perteikti kultūros, meno ir kelionių patirtis per įdomius, išskirtinius, kruopščiai atrinktus dizaino objektus, kurie atspindi mūsų asmenybę ir vertybes.

Nordinary Home siūlo jums kitokį požiūrį į dizaino objektų paiešką, kur istorijas pasakoja ir savo atradimais dalinasi profesionali interjero architektė.

NORDINARY HOME

TINKLARAŠTIS

Savo tinklaraštyje dalinamės mintimis apie dizaino tendencijas bei pasakojimais apie dizaino ir architektūros istoriją: įvykius, asmenybes, ikonas.

E-BUTIKAS

Mūsų e-butike galite rasti architektės kruopščiai atrinktų interjero detalių ir dizaino objektų iš žinomų bei naujų prekių ženklų ir dizainerių.

PASLAUGOS

Mes padedame visiems, kas leidžiasi į dizaino atradimų kelionę: surandame jūsų svajonių daiktus, nuomojame išskirtinį dekorą šventei ar fotosesijai.