fbpx
0 Prekės

Kada mano užsakymas bus išsiųstas?

Žinome, kaip džiaugiatės gavę savo išsirinktas prekes, todėl stengiamės kaip galime greičiau supakuoti ir išsiųsti jūsų pirkinį. Mes paruošime jūsų užsakymą išsiųsti per 1-3 darbo dienas visiems sandėlyje esantiems užsakymams. Gaminiai, pažymėti kaip „Išankstinis užsakymas“, „Pagal užsakymą“ arba „Šiuo metu neturime“, bus išsiųsti per produkto aprašyme nurodytą laikotarpį.

Kiek laiko užtrunka pristatymas?

STANDARTINIS PRISTATYMAS

2-10 darbo dienų, priklausomai nuo jūsų šalies.

Orientacinis pristatymo laikas (pristatymo laikas gali skirtis dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo mūsų, pavyzdžiui, mūsų pristatymo partnerių vėlavimas):

Lietuva: 1-2 darbo dienos.

Latvija ir Estija: 1-2 darbo dienos.

Likusi ES dalis: 3–9 darbo dienos.

ATSIĖMIMAS VILNIUJE

Galimas atsiėmimas Vilniuje kitą darbo dieną po prekės paruošimo.

Jei jūsų užsakyme yra prekė (-ės), kuri svetainėje yra nurodyta kaip „Išankstinis užsakymas“, „Pagal užsakymą“ arba „Šiuo metu neturime“ su vėlesne pristatymo data, mes išsiųsime pilną užsakymą, kai visos užsakymo prekės bus sandėlyje. Jei pirmiausia norite gauti sandėlyje esančių prekių, galite atlikti du atskirus užsakymus. Jei jau atlikote vieną užsakymą, kuriame yra sandėlyje esančių ir „Išankstinis užsakymas“ prekių, ir norėtumėte pateikti prašymą, kad mes pirmiausia išsiųstume sandėlyje esančias prekes, susisiekite su mumis adresu shop@nordinaryhome.com.

COVID-19 POVEIKIS PRISTATYMUI IR UŽSAKYMAMS

Esame įsipareigoję laiku įvykdyti savo įsipareigojimus klientams, tačiau išgyvename precedento neturintį laiką, kai aplinkybės gali greitai pasikeisti. Todėl užsakymų apdorojimas ir pristatymas gali vėluoti.

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies, kurioje perkate, ir jūsų užsakymo svorio. Pristatymo kaina bus automatiškai apskaičiuota atsiskaitymo lange. Užsakymų, kurių suma viršija 150 EUR, pristatymas yra nemokamas, išskyrus, jei prekės aprašyme nurodyta kitaip.

ATSIĖMIMAS

Prekių atsiėmimas yra nemokamas. Užsakymą galite atsiimti darbo valandomis (9–17 val.) „AV-archilab“ studijoje (UAB „Dvi architektės“), Gedimino 28, Vilnius. Prašome atsiimti tik gavus pranešimą, kad užsakymas paruoštas bei susisiekti tel. +370 625 78342 ir suderinti apsilankymo studijoje laiką.

Į KURIAS ŠALIS PRISTATYTI?

Pristatome į ES šalis. Jei jus domina pristatymas į šalį, esančią už ES ribų, susisiekite su mumis adresu info@nordinaryhome.com ir mes padarysime viską, kad galėtume jums pristatyti.