fbpx
0 Prekės

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip „nordinaryhome.com“ („svetainė“ arba „mes“) renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės svetainėje arba perkate iš jos.

ASMENS INFORMACIJOS RINKIMAS

Kai perkate ką nors iš mūsų parduotuvės, pirkimo ir pardavimo proceso metu mes renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pvz., Vardą, pavardę, adresą ir el. Pašto adresą.

Kai naršote mūsų parduotuvėje, mes taip pat automatiškai gauname jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, kad gautume informacijos apie jūsų naršyklę ir operacinę sistemą.

Rinkodara el. paštu (jei taikoma): su jūsų leidimu / pasirinkimu galime atsiųsti jums el. laiškus apie mūsų parduotuvę, naujus produktus ir kitus atnaujinimus.

Mes taip pat galime rinkti papildomos informacijos, jei kreipsitės į mus dėl klientų aptarnavimo.

Šioje privatumo politikoje bet kokia informacija, kuri gali unikaliai identifikuoti asmenį (įskaitant toliau pateiktą informaciją), vadinama „asmenine informacija“. Žemiau pateiktame sąraše rasite daugiau informacijos apie tai, kokią asmeninę informaciją renkame ir kodėl.

SAUGUMAS

Siekdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, imamės pagrįstų atsargumo priemonių ir vadovaujamės geriausia praktika, kad įsitikintume, jog ji nėra netinkamai prarasta, netinkamai naudojama, prieinama, atskleista, pakeista ar sunaikinta.

Jei pateiksite mums savo kredito kortelės informaciją, informacija bus užšifruota naudojant SSL technologiją.

Mūsų mokėjimo paslaugų teikėjas „Paysera“ yra sertifikuotas PCI DSS (mokėjimo kortelių verslo duomenų saugumo standarto) sertifikatu, patvirtinančiu, kad „Paysera“ atitinka visus saugumo reikalavimus ir jos sistema įdiegė aukščiausią 1 lygio standartą, skirtą saugiam operacijų atlikimui.

SUTIKIMAS

Kaip gauti mano sutikimą?

Kai pateikiate mums asmeninę informaciją, kad užbaigtumėte operaciją, patvirtintumėte savo kredito kortelę, atliktumėte užsakymą, pasirūpintumėte pristatymu ar grąžintumėte pirkinį, mes suprantame, kad sutinkate, kad mes ją renkame ir naudojame tik dėl konkrečios priežasties.

Jei prašysime jūsų asmeninės informacijos dėl kitos priežasties, pvz., rinkodaros, mes paprašysime jūsų atskirai išreikšti sutikimą arba suteiksime galimybę pasakyti „ne“.

Kaip atšaukti savo sutikimą?

Jei po to, kai pasirenkate, persigalvojate, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kad galėtume su jumis susisiekti dėl tolesnio jūsų informacijos rinkimo, naudojimo ar atskleidimo, susisiekdami su mumis adresu info@nordinaryhome.com.

ASMENS INFORMACIJOS BENDRINIMAS

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kad padėtų mums teikti paslaugas ir įvykdyti sutartis su jumis. Mūsų naudojami trečiųjų šalių teikėjai gali rinkti, naudoti ir atskleisti jūsų informaciją tik tiek, kiek būtina, kad jie galėtų teikti mums teikiamas paslaugas.

Tačiau kai kurie trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, pvz., mokėjimo operacijų vykdytojai, turi savo privatumo politiką, susijusią su informacija, kurią privalome jiems pateikti vykdydami su pirkimu susijusias operacijas. Rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip šie teikėjai tvarkys jūsų asmeninę informaciją.

Tam tikri paslaugų teikėjai gali būti įsikūrę kitoje jurisdikcijoje nei jūs ar mes. Taigi, jei nuspręsite tęsti sandorį, susijusį su trečiosios šalies paslaugų teikėjo paslaugomis, jūsų informacijai gali būti taikomi jurisdikcijos (-ų), kurioje (-iose) yra tas paslaugų teikėjas ar jo įrenginiai, įstatymai.

Tiekėjai:

„Paysera“ teikia mums mokėjimo apdorojimo paslaugą.

„Itella Logistics“ teikia kurjerių paslaugas.

„Omniva“ teikia kurjerių paslaugas.

Daugiau apie tai, kaip mūsų paslaugų teikėjai naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti jų svetainių skiltyje „Privatumas“.

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą gautos informacijos prašymą arba kitaip gintume savo teises.

Kai išeisite iš mūsų parduotuvės svetainės arba būsite nukreipti į trečiosios šalies svetainę ar programą, jums nebebus taikoma ši privatumo politika ar mūsų svetainės paslaugų teikimo sąlygos.

TIKSLINĖ REKLAMA

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti jums tikslinę reklamą ar rinkodaros komunikaciją, kuri, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Pavyzdžiui:

Mes naudojame „Google Analytics“, kad padėtų mums suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite perskaityti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=lt. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ čia: https://tools.google.com/ dlpage/gaoptout.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Network Advertising Initiative“ („NAI“) edukaciniame puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

ASMENS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums paslaugas, įskaitant: produktų pasiūlymą, mokėjimų apdorojimą, pristatymą ir jūsų užsakymo įvykdymą, taip pat nuolat atnaujinamą informaciją apie naujus produktus, paslaugas ir pasiūlymus.

TEISINIS PAGRINDAS

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau – BDAR), jei esate Europos ekonominės erdvės („EEE“) gyventojas, mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją šiais teisiniais pagrindais:

Jūsų sutikimas;

Sutarties tarp jūsų ir svetainės vykdymas;

Mūsų teisinių įsipareigojimų laikymasis;

Norėdami apsaugoti savo interesus;

Atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui;

Dėl mūsų teisėtų interesų, kurie nepažeidžia jūsų pagrindinių teisių ir laisvių.

SAUGIJIMAS

Kai jūs pateikiate užsakymą per svetainę, mes išsaugosime jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume ją įrašyti, nebent ir kol neprašysite mūsų ištrinti šios informacijos. Daugiau informacijos apie jūsų teisę ištrinti rasite žemiau esančiame skyriuje „Jūsų teisės“.

AUTOMATINIS SPRENDIMAS

Jei esate EEE rezidentas, turite teisę nesutikti, kad duomenų tvarkymas būtų grindžiamas tik automatizuotu sprendimų priėmimu (įskaitant profiliavimą), kai toks sprendimų priėmimas turi jums teisinį poveikį arba kitaip daro didelę įtaką.

Mes neužsiimame visiškai automatizuotu sprendimų priėmimu, kuris turi teisinį ar kitokį reikšmingą poveikį naudojant klientų duomenis.

JŪSŲ TEISĖS

BDAR

Jei esate EEE gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus, perkelti ją į naują paslaugą ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis adresu info@nordinaryhome.com.

SLAPUKAI

Slapukas yra nedidelis informacijos kiekis, kuris atsisiunčiamas į jūsų kompiuterį ar įrenginį, kai lankotės mūsų svetainėje. Mes naudojame daugybę skirtingų slapukų, įskaitant funkcinius, našumo, reklamos ir socialinės žiniasklaidos ar turinio slapukus. Slapukai pagerina jūsų naršymo patirtį, nes leidžia svetainei įsiminti jūsų veiksmus ir nuostatas (pvz., Prisijungimą ir regiono pasirinkimą). Tai reiškia, kad jums nereikia iš naujo įvesti šios informacijos kiekvieną kartą, kai grįžtate į svetainę ar naršote iš vieno puslapio į kitą. Slapukai taip pat suteikia informacijos apie tai, kaip žmonės naudojasi svetaine, pavyzdžiui, ar jie lankosi pirmą kartą, ar dažnai.

Informuojame, kad galime naudoti slapukus, kad optimizuotume jūsų patirtį mūsų svetainėje ir galėtume teikti paslaugas.

Slapuko likimo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje trukmė priklauso nuo to, ar tai yra „nuolatinis“, ar „sesijos“ slapukas. Sesijos slapukai galioja tol, kol nustosite naršyti, o nuolatiniai slapukai – tol, kol pasibaigs jų galiojimo laikas arba jie bus ištrinti. Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra nuolatiniai ir nustoja galioti nuo 30 minučių iki dvejų metų nuo jų atsisiuntimo į jūsų įrenginį dienos.

Slapukus galite valdyti įvairiais būdais. Slapukų pašalinimas arba blokavimas gali neigiamai paveikti jūsų naudotojų patirtį, o kai kurios mūsų svetainės dalys gali būti nebepasiekiamos.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau jūs galite pasirinkti, ar priimti slapukus, naudodami naršyklės valdiklius, dažnai esančius naršyklės meniu „Įrankiai“ arba „Nuostatos“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip keisti naršyklės nustatymus arba kaip užblokuoti, tvarkyti ar filtruoti slapukus, rasite naršyklės pagalbos faile arba tokiose svetainėse kaip www.allaboutcookies.org.

Slapukų blokavimas negali visiškai užkirsti kelio tam, kaip mes dalijamės informacija su trečiosiomis šalimis, pvz., Reklamos partneriais. Jei norite pasinaudoti savo teisėmis arba atsisakyti tam tikro šių šalių informacijos naudojimo, vadovaukitės aukščiau esančioje skiltyje „Tikslinė reklama“ pateiktomis instrukcijomis.

NESEKTI

Kadangi nėra nuoseklaus sutarimo, kaip reaguoti į signalus „Nesekti“, mes nekeičiame duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai aptinkame tokį signalą iš jūsų naršyklės.

PAKEITIMAI

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pakeitimus arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUTIKIMO AMŽIUS

Naudodamiesi šia svetaine jūs patvirtinate, kad esate bent pilnametis ir galite teisėtai naudotis šia svetaine.

KONTAKTAS

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų ar norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@nordinaryhome.com

Jei jūsų netenkina mūsų atsakymas į jūsų skundą, turite teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos institucijai.