fbpx
0 Prekės

PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Mes taikome 14 dienų grąžinimo politiką, o tai reiškia, kad jūs turite 14 dienų nuo prekės gavimo atlikti grąžinimą.

Kad prekė galėtų būti grąžinta, ji turi būti tokios pačios būklės, kokią gavote, nenešiota ar nenaudota, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jums taip pat reikės pirkimo sąskaitos.

Prekių, pagamintų pagal jūsų užsakymą, grąžinti negalima. Tai galioja kilimams bei baldams.

Norėdami pradėti grąžinimą, atsiųskite el. laišką adresu returns@nordinaryhome.com, nurodydami savo užsakymo numerį, nurodydami tikslią prekę/kiekį, kurį norite grąžinti. Gavę iš mūsų patvirtinimą, per 3 darbo dienas nuo patvirtinimo turite išsiųsti patvirtintas prekes į mūsų nurodytą adresą, kitaip jūsų prekės nebus priimamos grąžinti. Visi grąžinimo pristatymo mokesčiai/koordinavimas yra kliento pareiga. Mes neteikiame iš anksto apmokėtų grąžinimo siuntimo etikečių. Prekės, atsiųstos mums neprašius grąžinimo, nebus priimtos.

PREKIŲ PAŽEIDIMAI

Patikrinkite savo užsakymą pristatymo metu ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra sugedusi, pažeista arba gavote netinkamą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir ją išspręsti.

IŠIMTYS / NEGRĄŽINAMI DAIKTAI

Deja, negalime priimti išpardavimo prekių ar dovanų kuponų. Taip pat negrąžinamos prekės, pagamintos pagal užsakymą (made-to-order).

PREKIŲ KEITIMAS

Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti gautą prekę, o kai grąžinimas bus priimtas, įsigyti norimą prekę atskirai.

GRĄŽINIMAI

Mes jums pranešime, kai tik gausime ir patikrinsime jūsų grąžintas prekes, ir pranešime, ar grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Jei grąžinimas bus patvirtintas, jums bus automatiškai grąžintos lėšos naudojant tą patį mokėjimo metodą. Atminkite, kad gali užtrukti šiek tiek laiko, kol jūsų bankas ar kredito kortelių bendrovė apdoros ir įskaitys grąžinamą išmoką.