fbpx
0 Prekės

Mūsų atrinkti prekių ženklai

Date
Spa, 02, 2021
Comments
Komentavimas išjungtas įraše Mūsų atrinkti prekių ženklai

Nordinary Home idėja yra padėti jums išsirinkti įdomiausias, tvariausias ir estetiškiausias jūsų namų, studijos, darbo vietos dizaino detales.

Gaminius, pagamintus iš tvarių ir natūralių medžiagų, todėl jie tarnaus ilgai ir jų vertė laikui bėgant didės. Gaminius, kuriuose ypatingas dėmesys skiriamas dizainui, meistriškumui ir kūrybai. Kūrinius, kurie yra išskirtiniai.

Mums taip pat labai rūpi, kas yra šių prekių kūrėjai. Žmonės, turintys unikalių idėjų ir istorijų. Leiskite mums juos pristatyti.

STOFF

Pirmą kartą STOFF žvakidę pamatėme vintažo dizaino aukcione – kainos buvo aukštos, o žmonės tiesiog tykojo įsigyti šį ikonišką meno objektą. Tik vienas žvilgsnis – ir mes taip pat įsimylėjome STOFF dizainą.

Tiesiog nuostabu, kaip inžinieriaus protas sukūrė tokius elegantiškus, įmantrius, išradingus meno objektus – kaip LEGO detales galite statyti kompozicijas iš žvakidžių, vazelių, dubenėlių, ir jie vis tiek atrodo grakščiai ir rafinuotai.

STOFF kūrybos istorija taip pat yra labai unikali.

Dvidešimt metų iki tada, kai STOFF Nagel žvakidė išvydo dienos šviesą, ši idėja kilo kalvių Nagelių šeimoje. Juos stipriai paveikė neseniai pasibaigęs II-asis pasaulinis karas ir nuolatiniai bombardavimai, kurie praktiškai sulygino netoliese esantį Kelno miestą su žeme. Ieškodami naujo pragyvenimo šaltinio, kalviai Nageliai bombardavimų likučius pradėjo perdirbti į pelenines, vazas ir žvakides. Šie tėvo darbai įkvėpė keturis brolius Nagelius stoti į Kelno meno mokyklą.

Praėjus vos 20 metų po karo, vienas iš brolių Hansas Nagelis susipažino su architektu ir menininku Werneriu Stoffu. Nagelis pasakojo Stoffui apie slidinėjimo atostogose Alpėse jam kilusią idėją, kai jis griuvo atgal ir atsirėmė rankomis, durdamas tris piršto skyles sniege. Šios skylės priminė žvakidę – gražią, skulptūrišką ir paprastą žvakidę trimis plonomis žvakėms.

Nagelis paklausė Stoffo, ar jis nenorėtų jam sukurti dizaino? Šis klausimas pradėjo nuotykį, paremtą didžiuliais to dešimtmečio technologiniais laimėjimais bei individualistinės išraiškos bumu. Visai nekeista, kad žvakidė stovi įtvirtinta trimis kojelėmis, skleidžia aptakų, šaltą švytėjimą, o trys burbulai tarsi kyšo virš mėnulio įkvėpto kraštovaizdžio. Ši žvakidė laikoma meno kūriniu – tai prisitaikanti skulptūra, pasirengusi įgauti savininko unikalios kūrybos formą.

STOFF Nagel žvakidė su dideliu pasisekimu pradėta gaminti praėjusio amžiaus 6-ojo dešimtmečio pabaigoje, apvertusi Nagelių šeimos gyvenimą ir padariusi jų įmonę žinoma visame pasaulyje. Dar visai neseniai STOFF Nagel žvakidės nebuvo galima įsigyti parduotuvėse, tačiau Danijos dizaino kompanija STOFF Copenhagen atgaivino ikonišką kūrinį, naudodama originalius Nagelio brėžinius.

KRISTINA DAM STUDIO

Kai prekės ženklas STOFF mena 60-uosius, išgyvena sėkmės etapus ir tampa ikonišku, šiuolaikiniai prekės ženklai taip pat yra verti jūsų dėmesio.

Norime pristatyti KRISTINA DAM STUDIO – baldų ir dizaino objektų kūrėją, atstovaujančią gražų ir skulptūrišką minimalizmą, šiuolaikiškai primenantį mūsų mylimą Bauhauzą.

Tai tikrai šiaurietiškas dizainas – Kristina Dam yra danų architektė ir iliustratorė, todėl visi jos dizainai turi labai unikalias, įsimintinas linijas ir formas bei puikiai dera tarpusavyje.

Mus tikrai žavi tai, kaip paprasti kasdieniai daiktai, tokie kaip staliukai, vazos ar dubenys, atrodo kaip modernios skulptūros, suteikiančios menišką atmosferą kiekvienam interjerui. Įmantru, estetiška ir lengvai pritaikoma bet kurioje erdvėje ar namuose – ar ne to mes, dizaino mėgėjai, ieškome?

Dar svarbiau – viskas pagaminta iš natūralių, tvirtų medžiagų, užtikrinančių patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tai mums reiškia tikrąjį tvarumą – dalykai, į kuriuos verta investuoti, yra ilgalaikiai.

Kristina Dam Studio buvo įkurta 2012 m., ieškant industrinio stiliaus, kuris būtų labiau meniškas. Meno ir interjero dizaino idėja susilieja tiek balduose, aksesuaruose, meno spaudiniuose, iliustracijose.

Mus labiausiai žavi 3 pagrindiniai KRISTINA DAM dizaino bruožai:

  • Sąžiningos medžiagos: prekės ženklas naudoja sąžiningas, tikras, natūralias ir kruopščiai atrinktas medžiagas. Dauguma gaminių yra gaminami Europos Sąjungoje, pagrindinį dėmesį skiriant tvarumui.
  • Skulptūrinis minimalizmas: pagrindinės dizaino linijos yra grafinės ir architektūriškos. Labai svarbus aukštas detalumo lygis bei nepriekaištingas meistriškumas.
  • Tvarumas ir ilgaamžiškumas: medžiagų pasirinkimas ir dėmesys detalėms yra svarbiausia norint, kad daiktai tarnautų dešimtmečius ir net šimtmečius. Mes manome, kad jei jau pirkti daiktus, tai tokius, kuriais ateityje galėsite išdidžiai pasidalinti su savo vaikais ir anūkais.

Tikimės, kad ir jūs pamilsite šiuos fantastiškus kūrėjus.

Nordinary Home

Related Posts